Zaproszenie do spotkania ze specjalistami w dziedzinie mutyzmu wybiórczego

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się miesiącem świadomości na temat mutyzmu wybiórczego Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych pragnie poinformować o spotkaniu na które udało się zaprosić wyjątkowe terapeutki, które zechciały w dniu 16 października 2021r. pełnić dyżur i wesprzeć Was nieodpłatną konsultacją.

W tym dniu (sobota) będą dla Was dostępne: psycholog, pedagog, neurologopeda i terapeuta SI. 

Kilka słów o nich:

Joanna Bala to psycholog pracujący w Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Cieszynie oraz przedszkolu integracyjnym, zajmujący się diagnozą i terapią dzieci i uczniów z zaburzeniami lękowymi, w tym mw. Obejmuje wsparciem cały system rodzinny oraz środowisko przedszkolne/szkolne;

Kasia Szy czyli Katarzyna Szyszka -pedagog, wicedyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Złotowie, pracuje z dziećmi i nastolatkami z mw, prowadzi punkt konsultacyjny dla nauczycieli uczniów z mw;

Monika Cabała – neurologopeda, pracuje w szpitalu klinicznym i specjalistycznym, rozwija własną praktykę. Prowadzi terapię dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Beata Wasilewicz – terapeuta integracji sensorycznej, prowadzi centrum Terapii Dziecięcej Zygzak. Od niedawna diagnosta ADOS-2 (diagnoza autyzmu). 

WAŻNE: do każdego terapeuty obowiązują zapisy mailowe (po to by ustalić godzinę i formę konsultacji):

psycholog: joanna.bala@wp.pl

pedagog: kasia.szy@onet.eu

neurologopeda: logo.cabala@gmail.com

terapeuta SI: bwasilewicz@gmail.com

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Skip to content