Informacja

Ze względu na uroczyste obchody Jubileuszu 50-lecia poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego na Śląsku Cieszyńskim w dniu 16.03. 2018r. (piątek) Zespół Poradni Psychologiczno Pedagogicznych w Cieszynie oraz Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Skoczowie będą nieczynne.

Jubileusz 50 lat poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego na Śląsku Cieszyńskim

Miło nam poinformować, że w piątek, 16 marca 2018 r. odbędą się uroczystości z okazji Jubileuszu 50 lat poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego w powiecie cieszyńskim. Rozpoczną się one o godz. 9.30, kiedy nastąpi oficjalne przecięcie wstęgi w nowej siedzibie Poradni w Cieszynie, która mieści się w budynku przy ulicy Kraszewskiego 13 a. […]

Informacja

Informujemy, że spotkanie konsultacyjne w ramach Sieci Współpracy i Samokształcenia dla rodziców dzieci z Zespołem Aspergera planowane na dzień 15.02.2018r. nie odbędzie się. O kolejnym spotkaniu będziemy informować za pośrednictwem strony internetowej. Przepraszamy.

Dzień Bezpłatnej Diagnozy Logopedycznej

Zespół Poradni Psychoplogiczno-Pedagogicznych w Cieszynie serdecznie zaprasza w 10.03.2018r. na Dzień Bezpłatnej Diagnozy Logopedycznej.  W godz. 9:00 – 13:00 w siedzibie Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie przy ul. I. Kraszewskiego 13a czekają na państwa specjaliści, którzy przeprowadzą diagnozy logopedyczne i przesiewowe badania słuchu. Zapisy w sekretariacie Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie lub pod nr tel. 33 Read more about Dzień Bezpłatnej Diagnozy Logopedycznej[…]

Informacja

Informujemy, że spotkanie Sieci Współpracy i Samokształcenia dla pedagogów szkół podstawowych planowane na dzień 22.02.2018r. nie odbędzie się. O kolejnym spotkaniu będziemy informować za pośrednictwem strony internetowej. Przepraszamy.

Informacja

Informujemy, że grupa wsparcia dla rodziców dzieci z różnego typu niepełnosprawnościami planowana na dzień 15.02.2018r. nie odbędzie się. Kolejne spotkanie odbędzie się 12.04.2018r. o godz.16.00 w PPP w Skoczowie. Przepraszamy.