Uroczysta gala konkursu plastycznego

21 lutego 2020 roku w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbyła się uroczysta gala rozdania nagród konkursu plastycznego „Kolory smutku, cienie radości”.

Galę prowadził nasz kolega Mariusz Bartczak a całość uroczystości była przygotowana przez nasze koleżanki Beatę Nawrat i Ewe Gansel – pomysłodawczynie konkursu. Współorganizatorem całego przedsięwzięcia było Biuro Promocji Zdrowia i na ręce pani Barbary Kłosowskiej składamy szczególne podziękowania za zaangażowanie i pomoc.

Pierwsza część gali miała charakter artystyczny – zaśpiewała Wiktoria Krótki w akompaniamencie pana Leszka Kalety oraz wystąpiła grupa teatralna z Szkoły Podstawowej nr 2 z Brennej w spektaklu ” Walcząc z cieniami”. W tej części gali zostały rozdane nagrody dla najmłodszych – przedszkolaków.

Po przerwie miało miejsce wystąpienie Beata Nawrat, która opowiadała o swoich terapeutycznych doświadczeniach oraz prelekcja dr Andrzeja Kłody – lekarza psychiatry, który wprowadził słuchaczy w klimat refleksji nad życiem współczesnego człowieka w kontekście dynamicznych zmian cywilizacyjnych.

Na gali była obecna wicestarosta Powiatu Cieszyńskiego pani Janina Żagan, która rozdawała nagrody dla laureatów konkursu w kategoriach szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Pani Beata podziękowała również psychologom szkolnym z grupy wsparcia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, wolontariuszom, zaproszonym gościom za udział i serdecznie gratulujemy autorom wybranych prac.

Skip to content