III Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego

Zespół Poradni Psychologiczno–Pedagogicznych w Cieszynie serdecznie zaprasza uczniów i ich rodziców do skorzystania z konsultacji z doradcami zawodowymi.

W ramach III REGIONALNEGO FORUM DORADZTWA ZAWODOWEGO organizowanego przez Województwo Śląskie, Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach oraz Śląską Komendą Ochotniczych Hufców Pracy, odbędzie się kilka inicjatyw.

06.10.2018r. w sobotę Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie oraz Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie zaprasza w godzinach 09:00 – 12:00 do skorzystania z bezpłatnych porad edukacyjno-zawodowych. Doradcy zawodowi z Powiatowego Urzędu Pracy oraz z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Cieszynie będą w tych godzinach pełnić dyżur i służyć wsparciem. Udział nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia. Harmonogram dyżurów znajdziesz –  tutaj

Zainteresowane osoby zapraszamy do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie w godzinach 09:00 – 12:00 (pokój nr 26, piętro II).

ZAPRASZAMY

Skip to content