Gala finałowa konkursu fotograficznego

W dniu 01.03.2023r. zebrało się jury konkursu fotograficznego  „Kolory smutku, odcienie radości, uchwycone w obiektywie. Emocje w fotografii.”

W skład jury zostali zaproszeni profesjonalni fotografowie: p. Adela Marekwica i p. Sebastian Słonina a także uznany bielski artysta Bo Jaroszek. Przewodniczącą jury była wicedyrektor Poradni p. Małgorzata Krótki. 

Spotkanie jurorów trwało cztery godziny. Specjaliści mieli duży wybór i wiele dylematów. Na konkurs zostało nadesłanych 78 prac. Wszystkie były piękne, dlatego trudno było dokonać wyboru najlepszych. Ostatecznie z radością a jednocześnie ze smutkiem, że nie wszystkie prace zostaną nagrodzone, udało się wyłonić laureatów i wyróżnienia.

W dniu 8 marca 2023r. o godzinie 10:00, chcemy podzielić się z Wami wynikami konkursu a także we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Cieszynie pragniemy uhonorować udział każdego ucznia i opiekuna w naszej „imprezie”. Jednocześnie  chcemy wspólnie cieszyć się wystawą fotograficzną, posłuchać zaproszonych gości, którzy przybliża temat zarówno fotografii jak i emocji.

W imieniu wicedyrektor Poradni Małgorzaty Krótki serdecznie zapraszamy!!!

Organizatorzy:

Marta Jonderko

Ewa Gansel

Beata Nawrat

Joanna Śliwka

Skip to content